Wrzesień 26 2018 13:38:26
Nawigacja
Powitanie
"By dowiedzieć się kto rządzi, wystarczy sprawdzić kogo nie można krytykować" Voltaire
Nie będę dyskutował z idiotami. Najpierw sprowadzają cię do swojego poziomu, a później zwyciężają doświadczeniem

ps.Na zastraszanie i próby zawstydzania jestem odporny. Radość z bycia niezależnym historykiem to bycie wolnym człowiekiem.Wolnego człowieka można zabić, ale nie da się go zniewolić. Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.

Filmy są czasem tu, a czasem na www.smok.ugu.pl

Chcesz zobaczyć, kliknij napis FILMY
Włączyłem możliwość rejestracji na wypadek gdyby ktoś chciał pogadać. W końcu mnie przecież zablokują na Szajs zbooku....jak zwykle.

Skąd nierząd Kaczyńskiego ma pieniądze na 500+?
Nie ma wojny bez banków. Nie ma banków bez wojny. .

Fizyczna likwidacja banków i innych instytucji finansowych jest niezbędna. Mam w nocie czy to obejrzycie. I tak większość nie zrozumie.Fizyczna likwidacja banków i innych instytucji finansowych jest niezbędna. Jesteśmy coraz biedniejsi. I będziemy.

Nasza bieda to wynik spekulacji banksterów. We Francji rządzi przedstawiciel Banku Rotschilda. W Polsce rządzi przedstawiciel banku Santander. Stąd zadłużanie Polski na skalę nieznaną w przeszłości. . Symbolem Santandera są dwie nagrobne świeczki.

To świeczki z NASZYCH grobów.

Konwencja PiS.

Były żołnierz GROM zginął podczas skoków w wingsuicie. Można wesprzeć Jego rodzinę .

Grosicki w ostatniej chwili zmienił zdanie. Transfer do Sportingu był blisko, ujawniono szczegóły.


Wielkie roszady najwcześniej w Rosji?
Wszystko wskazuje na to, że roszady, które umożliwią Robertowi Kubicy powrót na fotel wyścigowy w Formule 1 nastąpią najwcześniej pod koniec września.
Zapalenie spojówek z możliwym zapaleniem rogówki.

Dziś lżejszy temat: Jak zadbać o siebie, czyli tapeta na ryj. Malowanie oczu? A nie lepiej użyć gazu łzawiącego? Jest mniej szkodliwy

Jo
Kim jest Daniels. Jonny Daniels.Sierżant armii państwa Israel. Niewiele jest na jego temat wiadomości, chociaż widać go we wszystkich "Wiadomościach".
Michnik. Adam.
Kim był? Czym był? Młody nie jest, więc wiem czym będzie.Film jest dostępny po kliknięciu "czytaj więcej".
Oto "zabawny" film pokazujący stopień zgłupienia współczesnychżydów
Przez 70 lat od zakończenia Wojny, byliśmy odseparowani od świata. Nie mogliśmy ani mówić, ani pisać o historii, ale lobby żydowskie nie spało. Indoktrynacja żydowska trwała. Efektem tej propagandy jest nie tylko brak jakiejkolwiek wiedzy historycznej wśród większości żydów, ale brak tej wiedzy wszędzie na świecie.
Oto film. Warto go obejrzeć bo jeśli ktoś ma przyklapnięte włosy, to staną one dęba.
Pomór
Ostatnio mamy prawdziwy pomór wśród ludzi znanych ze scen, ale nie tylko ich.
Ludzie masowo chorują, głównie na raka, i....umierają.
Oczywiście, rak nie jest jedyną przyczyną śmierci.

Ja jeszcze żyję. Nie do końca wiadomo po co, ale trwam. Wbrew życzeniom niektórych, a może im właśnie na złość. Jak długo jeszcze???? Wie to tylko przeznaczenie.

Umarła znana wielu osobom z niegdysiejszych występów Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska,znana bardziej jako Kora. Nigdy Jej nie lubiłem, oczywiście jako piosenkarki, bo osobiście nie znałem.
Na wszelkich forach internetowych ale także w radiu i telewizji rozpoczął się nieustanny jazgot, prawdziwy festiwal hipokryzji. Tego samego dnia umarł Tomasz Stańko. Jego akurat lubiłem jako artystę, chociaż z pewnością nie Jego poglądy na różne sprawy.

Płyt Kory nie mam. Stańki czasem słucham.
Czy żałuję że Stańko i Kora umarli?
Tak. Dokładniej to żałuję ich śmierci tak samo jak żałuję że umarła Konopnicka, Słonimski, Kopernik czy ktokolwiek inny.
Jest mi to absolutnie obojętne: mieli swoje, absolutnie nie związane ze mną życie. Czego mam żałować?

W ciągu kilku ostatnich lat umarło kilka znanych mi osobiście osób. Czasem odwiedzam ich groby, a po drodze widzę nagrobki ludzi którzy zmarli gdy mieli tyle lat co ja teraz. Ja też umrę, to tylko kwestia czasu. Nie wymagam by ktokolwiek po mnie płakał i rozpamiętywał moje życie. Nie wymagajcie żebym wyrażał żal po tych nieznanych mi osobiście ludziach którzy umarli- hipokryzja to nie jest zajęcie dla mnie.


Wracam do pisania.
Jak powszechnie wiadomo(dzięki poprzedniemu wpisowi) znudziło mi się pisanie.
No, może nie samo pisanie, ale brak jego wpływu na cokolwiek dookoła. Świat pędzi ku kolejnej wojnie, Polska popadła w dyktaturę....
Ludzie dookoła mnie albo chorują albo umierają. Zatrucie środowiska, wszechobecna chemia we wszystkim: w powietrzu, wodzie, karmie zwanej z niejasnych przyczyn jedzeniem.
Próbowałem moich sił na szajs zbooku, ale po każdym niepochlebnym wpisie np. na Onecie blokują mi konta.
Tak, KONTA,bo przecież po zablokowaniu jednego tworzyłem natychmiast następne. Niestety, banda z szajs zbooka blokuje chyba mój adres I.P., bo wprawdzie udaje mi się zakładać nowe konta, ale po jakimś czasie chcą żebym koniecznie podał im mój numer telefonu komórkowego. No, dobrze że nie numer konta bankowego i hasło dostępu.
Na wszystko jest jednak rada: są kraje w których państwowy terroryzm jeszcze nie zaistniał, więc mogę tam kupić kartę i zarejestrować kolejne konto. Pies jebał szajs zbooka.
Tak więc zmusili mnie do pisania u siebie. Może to i dobrze, bo szczerze mówiąc dyskusja z użytkownikami popularnych portali jest jak bicie się z gównem bez późniejszego dostępu do prysznica.
Tak więc....niebawem kolejne wieści.
Pozdrawiam
Jabberwocky
Może to i lepiej? Nie ma co się oszukiwać: większość piszących komentarze to idioci.
Judeopolonia
Od pewnego czasu nie piszę. Nie chce mi się. Straciłem nadzieję na to że cokolwiek możemy zmienić naszymi słowami.
Warto jednak chyba nadal prowadzić akcję uświadamiającą: w rozwinięciu jest umieszczona jest odrobina wiedzy na temat tak od dawna zakłamywany.
W sprawie kolejnej żydowskiej próby ograbienia Polski.
Umowy indemnizacyjne (odszkodowawcze) podpisane przez Polskę – dwustronne umowy międzynarodowe dotyczące przyznania rekompensat za mienia utracone przez cudzoziemców wskutek nacjonalizacji lub wywłaszczenia w Polsce, podpisane w latach 1948–1971[1][2].

Istotą układów było wypłacenie przez państwo polskie określonej sumy ryczałtowej danemu państwu. Po zapłacie państwo polskie, jego obywatele i osoby prawne było zwalniane z odpowiedzialności odszkodowawczej w stosunku do takiego państwa, jego obywateli i osób prawnych. Zobowiązania odszkodowawcze przechodziły na państwo, które otrzymało od Polski określoną sumą ryczałtową („globalną sumę odszkodowawczą”)[3][4].
ISIS. To co powinniście wiedzieć.
Nienawiść. To pewien problem.
Nienawiść jest uczuciem, będącym źródłem różnych innych uczuć.
Nienawiść wypacza ocenę rzeczywistości.
Nasza nienawiść jest różna:
czasem wynika z osobistych doświadczeń i chociaż jest niszcząca, to jednak uzasadniona. Najczęściej jednak nasza nienawiść jest wynikiem manipulacji. Jesteśmy sterowani.
Ostatnio przeczytałem na Onecie wynurzenia faceta nazywającego się
Ahmed Zakajew. Facet twierdzi że ISIS stworzył Putin.
No cóż, mam inne zdanie na ten temat. Oto film o powstaniu ISIS
ps.Problem z Czeczeńcami polega na tym że jest to oprócz albańskiej, najstraszniejsza mafia na świecie.https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ahmed-zakajew-to-putin-stworzyl-isis/dmgldp5
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
35,280 unikalne wizyty