Październik 23 2018 03:07:36
Nawigacja
Jazgot, kolejna odsłona
"W trakcie Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa Mateusz Morawiecki - pytany o nowelizację ustawy o IPN - podkreślił, że nie zakazuje ona mówić, że w czasie II wojny światowej zdarzali się polscy zbrodniarze. - Tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy - nie tylko niemieccy - dodał szef polskiego rządu. Właśnie na słowa o "żydowskich zbrodniarzach" ostro zareagowały media w Izraelu. Tamtejsza opozycja apeluje o ograniczenie relacji dyplomatycznych z Warszawą."

Z przykrością spowodowaną niechęcią zarówno do Morawieckiego jak do PiS przyznaję Mu rację:
wojna to piekło powodujące wysyp zbrodniarzy. Byli wszędzie, ale stanowili mniejszość w społeczeństwach. Byli też bohaterowie ale większość zawsze, tak i wtedy, stanowią zwyczajni ludzie starający się przeżyć do zakończenia tego piekła. Fajnie by było także po zakończeniu wojen jeszcze trochę pożyć.

Niestety, paranoicy, ale przede wszystkim ludzie złej woli, czyli szubrawe szuje podnoszą wrzask jak te mandragory
:
byli tylko polscy zbrodniarze. Reszta to bojownicy.
Jeden z polityków izraelskiej opozycji zaapelował do swojego rządu, aby "skończył to niebezpieczne tango z antysemickimi partiami i politykami".

No, jeśli nie wolno kłamać, to po co żyć, prawda?
Na razie, od ponad siedemdziesięciu lat sytuacja jest taka, że jak kłamać nie wolno, bo łgarza wsadzi się do więzienia, to wrzask brzmi

"Niemal wszyscy izraelscy politycy znajdujący się w opozycji ocenili słowa polskiego premiera jako zbliżanie się do negowania Holokaustu"


Holokaust to bardzo stare słowo. Jest wspomnieniem czasów gdy żydzi składali ofiary z ludzi. Były to ofiary całopalne, co oznacza że mordowali ludzi i palili je w cało,ści żeby ich bóg mógł sobie powąchać.
Jest teraz tak, że na temat tzw.holokaustu, terminu odgrzebanego z przeszłości przez Eili Łasicę, słowa przypominającego próbę składania ofiary całopalnej ze swojego syna przez niejakiego Abrahama, uznawanego za jednego z ojców judaizmu,
NIE WOLNO PROWADZIĆ BADAŃ, BO TO ZAPRZECZANIE HOLOKAUSTOWI,
za co W ISRAEL grozi pięć lat i to jest fajne... W Niemczech też wsadzają za negowanie holokaustu do pierdla.

Co więcej, w Polsce też mamy karę więzienia za negowanie holokaustu.

Za KŁAMSTWO na temat odpowiedzialności POLSKI JAKO PAŃSTWA, KTÓRE PRZECIEŻ FAKTYCZNIE NIE ISTNIAŁO, grożą tylko trzy lata i to tylko JEŚLI MÓWIĄCY KŁAMIE. Jeśli mówi prawdę to kary nie ma, ale skoro państwa polskiego nie było bo Adolf je praktycznie zlikwidował, to wszystko co się powie o odpowiedzialności tego nieistniejącego państwa jest kłamstwem. Chyba że uznamy za prawdę opowieść wigilijną i istnienie świętego Mikołaja.

Czyniony wrzask dotyczy też kłamstwa na temat polskich szmalcowników. Wiadomo że byli, tak jak byli żydowscy szmalcownicy. Na temat zbrodni Polaków MOŻNA MÓWIĆ I PISAĆ. Trzeba mieć tylko na te zbrodnie dowody możliwe do zweryfikowania. Jeśli można by było mówić co komu ślina na język przyniesie bez dowodów, to wracamy do nazywania niemieckich obozów koncentracyjnych POLSKIMI.
Dowiedź tego o czym mówisz i nie ma problemu. Za POMÓWIENIE idziesz siedzieć. Prosta zasada.

Ronen Bergman wyraził obawy, że polska nowelizacji ustawy o IPN może prowadzić do karania ludzi za wyrażanie swoich poglądów


Wyrażanie poglądów...No to jest pewien problem: przecież poglądów nie wolno wyrażać, o czym świadczy ściganie kretynów poprzebieranych w mundury niemieckie w środku lasu.

W Israel trwa wrzask. Byłby śmieszny, gdyby nie dowodził że PiS ma rację.

"Możliwe, że kolejnym punktem żałosnego projektu Morawieckiego, który chce wymazać polską winę za Holokaust, będzie zrzucenie jej na Żydów i przedstawianie nazistów jako ofiary tamtych okoliczności."

Polska wina za holokaust...
Napadnięta i okupowana przez Niemców Polska WINNA. Nie było winy Niemców, nie było winy francuskiej policji wyłapującej żydów i wysyłającej ich do obozów umieszczonych przez Niemców w Polsce. Nie było winy Amerykanów którzy odesłali na śmierć około tysiąca żydów ze statku St. Louise,nie było winy żydów z Irgunu, którzy nie pospieszyli na pomoc żydom w Polsce, bo woleli zabijać Arabów w Angielskim Mandacie Palestyny i wysadzać np. Hotel King David. Była tylko wina Polski i Polaków, chociaż to Niemcy masowo wszystkich mordowali, a donosili także żydzi, o czym wspominał niejednokrotnie choćby Polański. Nie było też żydowskich Judenratów, Rumkowskiego wysyłającego żydowskie dzieci na zagładę, nie było żydowskiej policji która wymordowała powstańców z getta gdy urządzili swoje powstanie.

Obserwując reakcje na naszą próbę obrony przed żydowską nagonką zaczynam rozumieć coraz więcej z historii.
ps. Oczywiście - możecie wrzeszczeć jak zwykle. Oby...może jazgotać sobie do woli. Misiaczek może jazgotać nie będzie bo usta ma zajęte...Najlepsze jest to że ja o tym nie będę miałm pojęcia, bo zaprzestałem wchodzenia na nudny blog oby....jakoś tam.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
39,488 unikalne wizyty