Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Babacki

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Pora umierać.

Bo wegetacja w policyjnym kraju przy którym carska Ochrona i Gestapo to uczniowie uczniów i pełna wolność jest coraz bardziej przykra.
Co ja głupi zrobiłem w 1080 roku? Zamiast wstąpić do SB i tropić bandę łobuzów którzy próbowali obalać "komunę", biegałem jak idiota we wszystkich protestach jakie były do 1989 roku.
Później otrzeźwiałem.
Dotarło do mnie że Wał ęsa podpisujący wielkim długopisem Porozumienia Gdańskie to kabotyn, że tzw."opozycja" to kolesie komuchów wybrani nie tylko do tego żeby rozkraść Polskę, czego ziarenkiem "maku" jest "Srebrna", a gdy usłyszałem Balcerowicza który do biedaków w "pokomunistycznym" kraju mówił że musimy jeszcze bardziej "zacisnąć pasa", ale za cztery lata będziemy się coraz bardziej zbliżać do poziomu życia na Zachodzie zrozumiałem że zacznie się grabież wszystkiego.
I ZACZĘŁA SIĘ.
Nastąpił podział łupów.

Zaczęto od nas wymagać żebyśmy byli piękni, młodzi i bogaci.
*
Z wiekiem(trumny?) dociera do mnie że Solidarność odczłowieczyła nas. Wbrew temu co zmanipulowani idioci wierzący że żyjemy w wolnym kraju wrzeszczą, okazuje się że żyliśmy w cudnym i wolnym kraju.
Gdyby komuchy mieli dzisiejsze narzędzia inwigilacji, nie musieliby się układać ze sprzedajną opozycją*.

Zaczynam rozumieć żydów w hitlerowskich Niemczech: prześladowania i tępienie.
Taką rolę pełnią dziś kierowcy.
Na razie tylko fotografują nas.
Jutro zaczną strzelać i konfiskować majątki. Powód zawsze się znajdzie.... np zastrzelony przez fotoradar kierowca zapewne spowoduje kolizję, więc można zabrać oprócz życia kierowcy, wszystko co miał w poczet odszkodowań.
Cieszę się że jestem stary. Żałuję że zamiast wrzeszczeć "Precz z komuną" nie zatrudniłem się w SB. Należało to zrobić, tyle że ..... tak naprawdę uważam że wcale nie było opozycji, więc nie było kogo ścigać. Na zachód wysyłano sygnał: jesteśmy pod radzieckim zaborem, ale jesteśmy cywilizowani i opozycję tulimy do serca zamiast zabijać jak w innych krajach, a na Wschód wysyłano sygnał:
opozycja???? Eto nasi tawariszczi.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.11
17,360 unikalne wizyty