Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Styczeń 21 2018 09:35:45
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  FAQ
  Forum
  Linki
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Regulamin

Reklama

eXtreme-fusion

Boże Narodzenie.
Bóg chrześcijan urodził się na wzór innych bogów, ale nie urodził się jako Bóg. Urodził się jako niemowlę płci męskiej. Dlaczego uznano go za boga? Bo tak mówił.
Podobno, bo istnienie tego człowieka jest nadal niepewne. Oczywiście, dla wyznawców jest, ale należy pamiętać że pierwsze wzmianki o Jezusie, synu bożym, pochodzą z czasów jakoś tak ze sześćdziesiąt lat po jego śmierci. To tak, jakbym ja opisywał np. życie Kowalskiego, który walczył dzielnie przeciwko komunie w latach pięćdziesiątych. namawiam na obejrzenie filmu "Człowiek z marmuru" i wyobrażenie sobie podobne próby opisania życia bohatera filmu nie w roku 1976 a w roku 2017. Przypominam ze nawet wydarzenia Stanu Wojennego są przedstawiane różnie przez różnych ludzi, trudno o fakty, a większość tego co opowiadają "kombatanci" to wierutne bzdury. Legenda rośnie wraz z upływem czasu, a od wydarzeń opisywanych przez Nowy Testament minęło nie 60 lat, a dwa tysiące.
Nie minęło wiele lat, a okazuje się że komunę obalili dwaj bracia, którzy w dzieciństwie ukradli Księżyc.

Boże Narodzenie nie wymaga istnienia historycznego Jezusa. Boże Narodzenie to piękna tradycja. Obchodzą to święto nawet Japończycy, oczywiście na swój dziwaczny sposób.
Dla mnie to święto zimy, dla dzieci- święto choinki i prezentów pod nią.
Zima to śmierć przyrody. Wiosna to tej przyrody odradzanie. Święta to kolejny rok mniej do przeżycia dla mnie. Dzieci się cieszą, chociaż i do nich z każdym rokiem zbliża się śmierć. Tyle że dzieci są durne i się z tego cieszą.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@Jabberwocky
DATA: 31/12/2017 20:21
Witaj.Jak się zarejestrujesz, to będzie można pogadać.

Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
Strona stosuje tzw.pliki cookies. Są i już. Nie moja wina. Jak Ci się to nie podoba to odejdź i poszukaj takiej, która ich nie stosuje.