Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Styczeń 21 2018 09:40:44
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  FAQ
  Forum
  Linki
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Regulamin

Reklama

eXtreme-fusion

Stolica

Oczywiście nie chodzi o prawdziwych Celtów, ale o ludzi którzy się za Celtów uważają.Prawdziwi zaginęli w zawierusze dziejów, ale zawsze ktoś może zacząć twierdzić że Celt to on właśnie i ma prawa do celtyckiej spuścizny.

Celtowie byli wszędzie, więc trudno powiedzieć że coś do nich nie należało.

I oto ci "Celtowie" ogłaszają że Spora część Polski nie jest już Polską a krajem Celtów. Przy pomocy zamachów terrorystycznych, mordowania całych wsi, podkładania bomb najpierw zastraszają wszystkich, a później, uznani np. przez USA i Wielką Brytanię, ogłaszają że ta(sterroryzowana) część Polski nie jest już Polską. Miejscowych wyrzucają z domów, zamykają w obozach koncentracyjnych, do niepokornych strzelają, a w najlepszym przypadku tylko biją. Miejscowi się bronią, ale trudno bronić się komuś nieprzygotowanemu na atak.

Po oderwaniu terytorium, budują sobie stolicę, ale pozostałą częścią kraju, także Warszawą, rządzą jeszcze Polacy.
Warszawa, miasto bohater, nadal jest stolicą Polski.
Mijają lata. Sytuacja się stabilizuje, dwa państwa istnieją obok siebie- jedni siedzą w kibucach, pozostali w obozach koncentracyjnych, więc o wszystkim należy zapomnieć. Agresywni, uzbrojeni po zęby Celtowie trzymają cały region w szachu. Ich gospodarka kwitnie, uznani przez większość odległych państw, znienawidzeni w regionie, pragną więcej: chcą przejąć terytorium CAŁEJ Polski. Z pomocą przychodzą im jak zwykle USA. Uznają Warszawę za stolicę Celtów.

Sytuacja nie jest wymyślona. Jakiś czas temu pewien żyd, całkiem niezły pisarz,i o zgrozo DZIENNIKARZ, Israel Zangwill rzucił hasło:
"ziemia bez ludu, dla ludu bez ziemi".
Żydzi w Europie nie byli szczęśliwi, i chociaż etnicznie z Hebrajczykami nie mieli nic wspólnego, to wyznając religię mojżeszową czuli się spadkobiercami tych prawdziwych. Myśleli o wyprowadzce na Madagaskar oraz os stworzeniu np. Judeopolonii, ale gdy Zangwill rzucił swoje idiotyczne hasło podchwycone przez Herzla i resztę syjonistów, nie było odwrotu... mimo ze zorientował się jakim okazał się idiotą:
W dawnej Judei od zawsze żyli ludzie i nie było tam pustki do zasiedlenia.

Amerykański dziwny prezydent uznał Jerozolimę za stolicę Israela. Czy uczynił to pod wpływem swojego zięcia i córki która dla męża przeszła na judaizm? Pewnie nie. Moim zdaniem chodzi o kolejną prowokację. Jeśli nie rozpocznie się tam kolejna wojna, pozostaje jeszcze Hiszpania. Przypominam ze znacznie bliżej naszych czasów był to kraj należący do Arabów, więc nieśmiałe na razie żądanie oddanie im zagrabionego przez białych kraju i ustanowienie tam kalifatu nie jest wykluczone.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@Jabberwocky
DATA: 31/12/2017 20:21
Witaj.Jak się zarejestrujesz, to będzie można pogadać.

Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
Strona stosuje tzw.pliki cookies. Są i już. Nie moja wina. Jak Ci się to nie podoba to odejdź i poszukaj takiej, która ich nie stosuje.