Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Styczeń 21 2018 09:39:28
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Download
  FAQ
  Forum
  Linki
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Regulamin

Reklama

eXtreme-fusion

Ostatnie stulecie Europy białego człowieka

Firma Black Berry współpracuje w Baidu w pracach nad autonomicznymi samochodami. No i fajnie.

Biorąc pod uwagę setki tysięcy niepotrzebnych kierowców autobusów, TIR-ów, taksówek i kurierów, wrzask o rychłym braku pracowników i konieczności pracy do usranej śmierci okazuje się taką samą brednią jak wiele innych, zapowiadających koniec świata. Tyle że gdy ci wszyscy ludzie zostaną bez pracy, a co za tym idzie bez środków do życia, brednie o konieczności sprowadzania taniej siły roboczej nareszcie okażą się tym czym są, czyli właśnie bredniami. Ludzie stają się niepotrzebni. A co dwanaście lat przybywa na świecie miliard ludzi. I bardzo wielu z nich ciągnie do Europy jak muchy do miodu. Czy Europa ich pomieści, czy ich wyżywi, a jeśli tak, to czyim kosztem?

Na świecie jest ponad siedem miliardów ludzi. W Afryce ze 130 milionów ludzi w roku 1900 jest dziś 1 miliard 260 milionów. Nikt z nich nie myśli o tym że fajnie by było coś robić w tej Afryce żeby było tam bogato. Wszyscy chcą wyemigrować do Europy, bo bogato jest właśnie w Europie, więc po co pracować tam, skoro można za darmo i bez pracy pójść i zeżreć to co maja inni.

Ludność Afryki mnoży się w postępie geometrycznym. Biedactwa nie mają nic do roboty, więc się p... mnożą. I mnożą. I mnożą. I prowadzą nieustanne wojny. Zabijają się bez przerwy, bo tylko to umieją.Robią to od zarania dziejów, a jednak ich przybywa. Co by było, gdyby przestać im sprzedawać broń. Nie ma takiej możliwości- USA z tego żyją.

Wojny w Afryce to doskonały rynek zbytu dla broni i świetny poligon. Afryka będzie się rozwijała jako ten właśnie poligon. Sto milionów to problem utylizacyjny. Zabić to zabić, ale gdzie to schować. Simens, zasłużony w produkcji pieców do obozów koncentracyjnych w Europie lat czterdziestych, musi myśleć o rozwoju technologii utylizacji.

Europa nie zginie. Zginie tylko biała rasa. Jesteśmy na wymarciu. Ludzie powrócą do ładnej, szarej barwy, być może ich oczy staną dię duże, podobne do migdałów,indeks
Ciekawe czy stworzą dla białych rezerwaty, czy też jednak znikniemy jak neandertalczycy i ptaki dodo.....

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@Jabberwocky
DATA: 31/12/2017 20:21
Witaj.Jak się zarejestrujesz, to będzie można pogadać.

Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
Strona stosuje tzw.pliki cookies. Są i już. Nie moja wina. Jak Ci się to nie podoba to odejdź i poszukaj takiej, która ich nie stosuje.