Dlaczego PiS wygra wybory
Dodane przez Jabberwocky dnia Styczeń 06 2018 19:16:37

Dlaczego w najbliższych wyborach znowu wygra PiS.O ile w ogóle będą, to pewność wygranej PiS jest bliska 100%.


Rozszerzona zawartość newsa


Dlaczego?
A może DLA CZEGO?
Ano dla głupoty i beznadziei tzw.opozycji.
Dlaczego zwyciężyło coś, o nazwie PiS? Pis to sikanie. Stąd pisuar. Czy nazwa partii DEFEKACJA miałaby szansę na zaistnienie?
Pewnie nie, więc nie wygrała defekacja a pis. Za to my na razie defekujemy ze strachu, i nie jest to strach nieuzasadniony.
Dla czego? Dla tego że wybór nie istnieje.
Alternatywą dla PiS jest PO lub .Nowoczesna już nie Petru.
Co proponują?
Właściwie NIC. No, lepiej to brzmi niż że proponują rezultat defekacji. Czyli gówno. To samo, które dla dużej części społeczeństwa trwa od 28 lat, czyli brak perspektyw innych niż strukturalne bezrobocie w zamieszkanych przez nich regionach, wszechwładzę oligarchów, pracę okazjonalną za grosze lub wyjazd na emigrację.
PO to partia upadła. Pełna nierządu i nierządnic, więc do rządzenia się nie nadaje.
Dlaczego?
Bo to co mają do zaoferowania to powrót do przeszłości. Czy przeszłość powinna być kontynuowana?
Zdecydowanie nie, przynajmniej moim zdaniem.
Dla czego?
Dla tego co było.
Kto zagłosuje na PiS?
Wszyscy, których dotychczasowa władza traktowała jak śmieci. Wszyscy, którzy stracili pracę a nowej nie znaleźli. Wyborcami PiS będą dawni pracownicy PGR-ów, ludzie z ożarowskich kabli i innych doprowadzonych do ruiny fabryk, ale też ludzie którym PO ukradło emerytury, każąc im pracować do śmierci. Tzw.podniesienie wieku emerytalnego motywowane jest tym że ludzie dłużej żyją. Tak łajdackiego przekrętu nie stosował nawet Goebbels:
my wcale dłużej nie będziemy żyli. Obecne pokolenie dziewięćdziesięciolatków, a także ci którzy umierali mając tyle lat, to pokolenie najsilniejszych, którzy przetrwali najstraszniejszą i najbardziej wyniszczającą wojnę w historii człowieka. Słabsi zginęli. Dziś nie giną, a co więcej- ratowane przy pomocy techniki dzieci na pewno nie będą tyle żyły. Czyli płacą całe życie na ZUS, ale emerytury nie doczekają, bo wady genetyczne i wrodzone zabiją ich młodo. Dodajmy do tego wszechobecną chemię w żywności, powietrzu i wodzie i masowe zachorowania na raka oraz inne choroby, dawno, zdawałoby się wytępione. Choroby wrócą choćby dlatego że jemy mięso ze zwierząt karmionych antybiotykami, więc tymi antybiotykami nas już nie da się leczyć.
PiS wygra.
Nie wiem czy to źle, czy może dobrze? I dla kogo?