Ostatnie stulecie Europy białego człowieka
Dodane przez Jabberwocky dnia Styczeń 05 2018 08:10:45
Wpis widoczny po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ" poniżej, po prawej stronie.
Rozszerzona zawartość newsa

Firma Black Berry współpracuje w Baidu w pracach nad autonomicznymi samochodami. No i fajnie.

Biorąc pod uwagę setki tysięcy niepotrzebnych kierowców autobusów, TIR-ów, taksówek i kurierów, wrzask o rychłym braku pracowników i konieczności pracy do usranej śmierci okazuje się taką samą brednią jak wiele innych, zapowiadających koniec świata. Tyle że gdy ci wszyscy ludzie zostaną bez pracy, a co za tym idzie bez środków do życia, brednie o konieczności sprowadzania taniej siły roboczej nareszcie okażą się tym czym są, czyli właśnie bredniami. Ludzie stają się niepotrzebni. A co dwanaście lat przybywa na świecie miliard ludzi. I bardzo wielu z nich ciągnie do Europy jak muchy do miodu. Czy Europa ich pomieści, czy ich wyżywi, a jeśli tak, to czyim kosztem?

Na świecie jest ponad siedem miliardów ludzi. W Afryce ze 130 milionów ludzi w roku 1900 jest dziś 1 miliard 260 milionów. Nikt z nich nie myśli o tym że fajnie by było coś robić w tej Afryce żeby było tam bogato. Wszyscy chcą wyemigrować do Europy, bo bogato jest właśnie w Europie, więc po co pracować tam, skoro można za darmo i bez pracy pójść i zeżreć to co maja inni.

Ludność Afryki mnoży się w postępie geometrycznym. Biedactwa nie mają nic do roboty, więc się p... mnożą. I mnożą. I mnożą. I prowadzą nieustanne wojny. Zabijają się bez przerwy, bo tylko to umieją.Robią to od zarania dziejów, a jednak ich przybywa. Co by było, gdyby przestać im sprzedawać broń. Nie ma takiej możliwości- USA z tego żyją.

Wojny w Afryce to doskonały rynek zbytu dla broni i świetny poligon. Afryka będzie się rozwijała jako ten właśnie poligon. Sto milionów to problem utylizacyjny. Zabić to zabić, ale gdzie to schować. Simens, zasłużony w produkcji pieców do obozów koncentracyjnych w Europie lat czterdziestych, musi myśleć o rozwoju technologii utylizacji.

Europa nie zginie. Zginie tylko biała rasa. Jesteśmy na wymarciu. Ludzie powrócą do ładnej, szarej barwy, być może ich oczy staną dię duże, podobne do migdałów,indeks
Ciekawe czy stworzą dla białych rezerwaty, czy też jednak znikniemy jak neandertalczycy i ptaki dodo.....